Hotel u Witaszka

Hotel i Restauracja

Hotel w okolicy Modlina – Pokoje hotelowe

Pokój hotelowy

Do dyspozycji Gości hotelu „ U Witaszka” oddajemy jedno – oraz dwuosobowe pokoje z prywatną łazienką. Wszystkie pokoje wyposażone są w telewizory z bogatą ofertą kanałów (TV SAT) oraz posiadają darmowy dostęp to internetu (WiFi). W naszej ofercie znajduje się również kilka pokoi wyposażonych dodatkowo w klimatyzację.

U W A G A !   POSIADAMY 5 POKOI Z ŁÓŻKAMI O DŁUGOŚCI 220 CM DLA KLIENTÓW O PONADPRZECIĘTNYM WZROŚCIE.

Czytaj więcej...

Cena w tygodniu
Pokój 1 osobowy 149 zł
Pokój 2 osobowy 179 zł
Dostawka   60 zł
Cena weekendowa
Pokój 1 osobowy 119 zł
Pokój 2 osobowy 169 zł
Dostawka   60 zł

W cenę pokoju wliczone jest śniadanie serwowane w naszej restauracji – dania z menu śniadaniowego. Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 14.00, a kończy o 12.00. W podane ceny wliczony jest podatek VAT.

Naszym gościom przysługuje bezpłatny Parking Hotelowy.

Dla gości nie korzystających z pokoi hotelowych, a pozostawiających auto na parkingu opłata wynosi:
Auto osobowe – 30 zł za każdą rozpoczętą dobę.
Auto ciężarowe – 50 zł za każdą rozpoczętą dobę.

Pokoje jednoosobowe

Zachęcamy Państwa do obejrzenia zdjęć przedstawiających jednoosobowe pokoje dostępne w ofercie hotelu „U Witaszka”. Jest to idealne rozwiązanie dla osób szukających noclegu blisko lotniska w Modlinie. W cenie pokoju wliczone jest śniadanie.

 

Pokoje dwuosobowe

Przedstawiamy Państwu galerię zdjęć pokoi dwuosobowych czekających na Państwa w hotelu „U Witaszka”. Pokoje są do dyspozycji zarówno dla gości pozostających na noc po imprezie w naszej sali weselnej, jak i uczestników kilkudniowych konferencji oraz gości szukających noclegu w okolicach Warszawy.