Hotel u Witaszka

Hotel i Restauracja

Sala weselna

Wyjątkowe wydarzenie przy wyjątkowej oprawie

Restauracja podwarszawskiego hotelu „U Witaszka” oferuje organizację wesel i innych uroczystości rodzinnych. W karcie naszej restauracji znajdziecie Państwo bogaty wybór potraw - od tych tradycyjnych, poprzez regionalne do tych najbardziej ekskluzywnych. Posiadamy duże doświadczenie w organizacji imprez dlatego chętnie pomożemy Państwu skomponować menu, czy zapewnimy pomoc profesjonalnego dekoratora w wystroju sali. Dla Nowożeńców organizujących wesele w naszym hotelu oferujemy w prezencie luksusowy pokój gratis.

Wybierając salę weselną hotelu „U Witaszka” unikną Państwo niepotrzebnych niespodzianek. Jesteśmy przygotowani na sytuacje awaryjne. Nasz Hotel wyposażony jest w agregat prądotwórczy oraz własne ujęcie wody.

Posiadamy w swoim Menu bogaty wybór potraw od tych tradycyjnych poprzez regionalne do tych najbardziej ekskluzywnych. Pomożemy skomponować wykwintne menu oraz zapewnimy pomoc profesjonalnego dekoratora w wystroju sali. Dla Nowożeńców w prezencie od Hotelu luksusowy pokój gratis. 

Mamy jeszcze wolne terminy (soboty) na przyjęcia weselne w miesiącach wrzesień i październik 2018 r. Cena już od 160 zł od osoby.