Hotel u Witaszka

Hotel i Restauracja

pok2.jpg

KOMUNIA ŚWIĘTA 2018 POD WARSZAWĄ - ostatnie wolne terminy na Komunie w Restauracji U WITASZKA 

w czosnowie koło Warszawy.

Zastanawiasz się gdzie zaprosić Gości na I Komunię Świętą swojego dziecka? Który lokal, miejsce, restauracja w okolicy Warszawy będzie najbardziej odpowiednie na przyjęcie po I Komunii Świętej? Nie czekaj, zarezerwuj miejsce w Restauracji Hotelu U Witaszka koło Warszawy już dziś!!! Ilość miejsc ograniczona. Przyjmujemy już ostatnie rezerwacje...

 

KOMUNIA ŚWIĘTA 2018 W RESTAURACJI TUŻ POD WARSZAWĄ

W związku z ogłoszeniem przez Parafie w Warszawie i w okolicach Warszawy terminów komunijnych w 2018 roku przyjmujemy rezerwacje na przyjęcia okolicznościowe z okazji Pierwszej Komunii Świętej. Posiadamy jeszcze ostatnie miejsca na przyjęcia komunijne w Hotelu U Witaszka koło Warszawy. Jeżeli nie wiesz jeszcze gdzie zorganizować przyjęcie z okazji I Komunii Świętej swojego dziecka zapraszamy do Hotelu U Witaszka pod Warszawą. Nasza oferta dotycząc przyjęcia komunijnego jest dostosowana do Państwa potrzeb w każdym szczególe. To wyjątkowy dzień w życiu Waszych dzieci, dlatego Restauracja Hotel U Witaszka pod Warszawą oferuje kompleksową ofertę organizacji przyjęcia komunijnego w Hotelu U Witaszka tuż koło Warszawy. Zapewniamy bogate menu, szereg atrakcji dla najmłodszych wraz z placem zabaw, dmuchańcami, watą cukrową, popcornem, fontannami czekoladowymi, bufetami słodkości,  jak również profesjonalną obsługę.

Mieszczący się w Nowym Dworze Mazowieckim Port Lotniczy Modlin powstał w 2012 roku jako lotnisko odciążające ruch powietrzny kierowany na warszawskie Lotnisko Chopina. Obecnie dzięki rozbudowanej sieci połączeń realizowanych przez „tanie linie lotnicze” port ten cieszy się bardzo dużą popularnością wśród pasażerów – w 2014 roku obsłużono tam ponad 1 700 000 osób. Maksymalna przepustowość lotniska jest oceniana na 2 miliony osób rocznie.

Lotnisko w Modlinie obsługuje zarówno loty krajowe (do Gdańska i Wrocławia), jak i zagraniczne. Samoloty startujące z lotniska kierują się do wielu miast w Grecji, Hiszpanii, Włoch, Irlandii, Wielkiej Brytanii, Belgii, Holandii, Danii, Szwecji, Norwegii, Niemczech, Francji i Portugalii.

Wszystkim turystom podróżującym z Portu Lotniczego Modlin polecamy noclegi w położonym niedaleko lotniska Hotelu U Witaszka. Jego komfortowe wnętrza oraz bliska odległość terminalu lotniczego sprawiają, że miejsce to jest idealną bazą noclegową dla osób oczekujących na wylot z Modlina.