Hotel u Witaszka

Hotel i Restauracja

Witamy Państwa na stronie hotelu „u Witaszka”.


Naszym gościom proponujemy nocleg w komfortowych warunkach. Organizujemy również szkolenia w bogato wyposażonych salach konferencyjnych. Przygotowujemy także przyjęcia weselne i okolicznościowe. Położony w podwarszawskim Czosnowie hotel „u Witaszka” jest świetną bazą wypadową dla osób chcących skorzystać z Lotniska w Modlinie oraz odwiedzić Twierdzę Modlin, czy Nowy Dwór Mazowiecki. Zapraszamy Państwa do zapoznania się ze szczegółowa ofertą naszego hotelu.

Mieszczący się w Nowym Dworze Mazowieckim Port Lotniczy Modlin powstał w 2012 roku jako lotnisko odciążające ruch powietrzny kierowany na warszawskie Lotnisko Chopina. Obecnie dzięki rozbudowanej sieci połączeń realizowanych przez „tanie linie lotnicze” port ten cieszy się bardzo dużą popularnością wśród pasażerów – w 2014 roku obsłużono tam ponad 1 700 000 osób. Maksymalna przepustowość lotniska jest oceniana na 2 miliony osób rocznie.

Lotnisko w Modlinie obsługuje zarówno loty krajowe (do Gdańska i Wrocławia), jak i zagraniczne. Samoloty startujące z lotniska kierują się do wielu miast w Grecji, Hiszpanii, Włoch, Irlandii, Wielkiej Brytanii, Belgii, Holandii, Danii, Szwecji, Norwegii, Niemczech, Francji i Portugalii.

Wszystkim turystom podróżującym z Portu Lotniczego Modlin polecamy noclegi w położonym niedaleko lotniska Hotelu U Witaszka. Jego komfortowe wnętrza oraz bliska odległość terminalu lotniczego sprawiają, że miejsce to jest idealną bazą noclegową dla osób oczekujących na wylot z Modlina.